Onze vestigingen

Zorgeloos kopen doet u bij ons. Wilt u een woning, kamer, appartement of ander onroerend goed verkopen? Of bent u op zoek naar een woning? Neem contact op met één van onze vestigingen in Nederland via onderstaande contactgegevens per vestiging. Ook kunt u het contactformulier invullen. Wij streven er altijd naar om binnen 24 uur te reageren!

Almelo

Almelo

Twentepoort Oost 34
7609 RG Almelo

T 0546 - 305 301
E Almelo@iQMakelaars.nl

Amsterdam

Amsterdam

Waalstraat 15
1078 BP Amsterdam

T 020 - 722 0808
E Amsterdam@iQMakelaars.nl

Amsterdam-West

Amsterdam-West

Waalstraat 15
1078 BP Amsterdam

T 020 7657 400
E Amsterdam-West@iQMakelaars.nl

Apeldoorn

Apeldoorn

Hoofdstraat 206 B
7311 BG Apeldoorn

T 055 - 760 1777
E Apeldoorn@iQMakelaars.nl

Assen

Assen

Stationstraat 9
9401 KV Assen

T 0592 - 760 999
E Assen@iQMakelaars.nl

Eindhoven

Eindhoven

Croy 7
5653 LC Eindhoven

T 040 - 209 22 92
E Eindhoven@iQMakelaars.nl

Enschede

Enschede

Twekkeler Es
7547 SM Enschede

T 053 - 760 1600
E Enschede@iQMakelaars.nl

Groningen

Groningen

Westersingel 3a
9718 CA Groningen

T 050 - 760 17 77
E Groningen@iQMakelaars.nl

Hoofdkantoor

Hoofdkantoor

Twekkeler Es 42
7547 SM Enschede

T 088 - 700 99 99
E info@iQMakelaars.nl

Hoogeveen

Hoogeveen

Willemskade 57
7902 AV Hoogeveen

E Hoogeveen@iQMakelaars.nl

Midden-Groningen

Midden-Groningen

Hoofdweg 186
9628 CV Siddeburen

T 0598 - 592 395
E Midden-Groningen@iQMakelaars.nl

Oost-Groningen

Oost-Groningen

Venne 112
9671 EW Winschoten

T 0597 - 225500
E HenryK@iQMakelaars.nl

Vechtdal

Vechtdal

De Voormars 6a
7731 DD Ommen

T 0529 - 760 777
E Vechtdal@iQMakelaars.nl

Zwolle

Zwolle

Grote Kerkplein 14
8011 PK Zwolle

T 0382 - 001 780
E Zwolle@iQMakelaars.nl

Follow us